Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
1796
20.09.2008, 00:54
Zaraz się okaże, ze AJ-TI-AJ chciało wynająć pejsów i zacząć eliminować legionistów, ale Ci po raz kolejny wykazali sie świetnym refleksem i zdolnościami przewidywania przyszłości.
fst
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fst
Znajdź inne posty napisane przez fst