|
Nawet jeśli Łobodziński ma najwyższy kontrakt w drużynie to chyba jest to kontrakt motywacyjny. Nie sądzicie? Jeśli Łobo będzie grał piach to wcale tak dużo nie zarobi. Dlatego liczę na znaczną poprawę jego gry, a nawet na podniesienie umiejętności bo potencjał moim zdaniem ma spory.
Co do Singlara to wiele wskazuje na to, że to bardzo udany transfer. Dobrze prezentuje się zarówno mentalnie jak i piłkarsko. Oby podobnie było z Marcelo.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|