Pewnie sam nie wiesz, czemu was nie było toteż nie chcesz wpisać? Ech.. szkoda gadać. Nieważne zresztą! Miejcie se konflikty z zarządem, miejcie se konflikty nawet z Panem Józkiem spod budki z piwem

Wali mnie to czy będziecie jeździć, czy nie. Wali mnie to czy gracie w ekstraklasie czy okręgówce. Dość już wstydu przynieśliście - wy kibice i wasz klubik.
W pełni się zgadzam z Darkiem, przyznam szczerze, że dawno mnie nikt tak nie ubawił zupełnie obiektywnym i szczerym komentarzem.
Ps. Mimo, że cieszy mnie wygrana Śląska z Zabrzem, to żal mi, że Heniek tak źle zaczął. Chyba szybciej skończy tę przygodę niż się to może wydawać...