Wyświetl pojedynczy post
noonelikeus
Banita
 
Od: 04.2008
Skąd: NH / Southampton

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1782
Stary 19.09.2008, 21:54
spidey napisał(a):Wyświetl post
Podobno pojechało tam 17 tysięcy kibiców z Warszawy i nie zmieścili się na trybunach, więc w geście solidarności wyszli ze stadionu.
Dlatego brak dopingu dla Legii. Poza tym: myśl, czytaj i potem pisz, polecam- to dobra metoda.
spidey nie muszę
widze mecz Legii, nie ma kibiców, wszyscy strasznie brzydcy, od razu prosty wniosek - tyle z mojego myślenia.
taka moja metoda.

a czytalem gdzie indziej ze jestescie potega wyjazdową, i nic mnie wiecej nie interesuje.
to po co te przechwałki?

PS Trzymaj się Szałachowski ! Szybkiego powrotu do zdrowia. Nieciekawą sytuacje ma chłopak.
Ostatnio edytowane przez noonelikeus : 19.09.2008 o godz. 21:57.
Odpowiedz cytując