spidey napisał(a):

Podobno pojechało tam 17 tysięcy kibiców z Warszawy i nie zmieścili się na trybunach, więc w geście solidarności wyszli ze stadionu.
Dlatego brak dopingu dla Legii. Poza tym: myśl, czytaj i potem pisz, polecam- to dobra metoda.
|
spidey nie muszę
widze mecz Legii, nie ma kibiców, wszyscy strasznie brzydcy, od razu prosty wniosek - tyle z mojego myślenia.
taka moja metoda.
a czytalem gdzie indziej ze jestescie potega wyjazdową, i nic mnie wiecej nie interesuje.
to po co te przechwałki?
PS Trzymaj się Szałachowski ! Szybkiego powrotu do zdrowia. Nieciekawą sytuacje ma chłopak.