Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3699
Stary 19.09.2008, 21:36
thechris napisał(a):Wyświetl post
A to, że nie lubię bluzgania... wybaczcie.
Wiesz, napewno nie jestes jeden w swoim poglądzie. Wielu ludzi to drażni no ale coz. Klania sie z reszta brak konsekwencji, gdybym ja w bialy dzien wyszedl do centrum miasta i zaczął kur...vic, na prawo i na lewo momentalnie obok mnie znalezli by sie policjanci i by mnie zawineli.
Ale rozumiem nerwy... i samemu zdarza sie mi sie od czasu do czasu pobluźnic. (Nawet wczoraj oberwalo sie Niedzielanowi, ze nie doszedl w koncowce do pilki ). Jednak nie do zaakceptowania jest bezmyslne wyzywanie przyjzednego zespolu od h... czy k.... Wspomniane "strzelcie ku.. gola" w mojej ocenie jest najmniej ambitnym z wyzwisk jakie mozna na stadionie uslyszec.
Odpowiedz cytując