Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1771
Stary 19.09.2008, 21:33
zim zum napisał(a):Wyświetl post
1 połowa to jest dobra forma Legii ?
mogliśmy prowadzić po pierwszej spokojnie 2-0, 3-0. Nie wiem czego jeszcze bardziej oczekiwać? Nie chce wypominać 1 połowy Wisły w meczu z Cracovią Wg statystyk canal+

1 połowa
Cracovia-Legia
sytuacje 2-9
strzały chyba 3 Cracovii i 12 Legii
strzały celne 2-6
posiadanie piłki 43%-57%

słabo? Może nie jakoś kapitalnie, ale 1 połowa też nie byłą zła. Poza tym pisząć Legia w formie patrzę na cały mecz, a nie na 45 minut

Gdy Ty oceniasz jakiś mecz Wisły, to patrzysz tylko np na 30 minut czy też jedną połowę?
Odpowiedz cytując