Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
zimka
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: eNHa
Offline
#
2456
19.09.2008, 21:32
David.
napisał(a):
Ma ktoś sposób na... katar?
Już mnie doprowadza do szału.
Ja zawsze biorę sobie Fervex na noc i rano jestem zdrowy 2 razy dziennie rano i przed spaniem 2 dni i jesteś normalny
zimka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zimka
Znajdź inne posty napisane przez zimka