Wyświetl pojedynczy post
zimka
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2456
Stary 19.09.2008, 21:32
David. napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś sposób na... katar?
Już mnie doprowadza do szału.
Ja zawsze biorę sobie Fervex na noc i rano jestem zdrowy 2 razy dziennie rano i przed spaniem 2 dni i jesteś normalny
Odpowiedz cytując