mic napisał(a):

|
Derby to derby - rzadza sie swoimi prawami. Z Cracovia zawsze nam gralo sie ciezko, szczegolnie mecze "wyjazdowe". Wiec porownanie bez sensu
|
Te prawa to głupi faul Clebera i wpuszczenie Dawidowskiego w meczu zamiast chocby Małeckiego! Nie łykam kitów o derbach i innych zasadach w nich rządzących! Koszerni to zbyt słaby zespół aby różnice zniwelować ambicją! To my daliśmy ciała w I połowie testując ustawienie na UEFA a w drugiej już nie starczyło czasu!
Ja nie mogę odżałować tych zgubionych 2 punktów....