Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1766
Stary 19.09.2008, 21:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Śmiejemy się z Cracovii a powinniśmy z Siebie! Zgubić punkty z takim zespołem to jest dopiero wstyd! Niestety - straciliśmy na Kałuży 2 punkty, a Legia ograła Koszernych bez większego wysiłku! Legia gra dobrze i punktów łatwo nie gubi. Ciekawe jak jutro nasi kopacze? Będą się tłumaczyć zmęczeniem jeśli zgubią punkty w Białymstoku? Mam nadzieje że wyszarpią te 1-0 dla Nas
Derby to derby - rzadza sie swoimi prawami. Z Cracovia zawsze nam gralo sie ciezko, szczegolnie mecze "wyjazdowe". Wiec porownanie bez sensu
Odpowiedz cytując