Ogryzek napisał(a):

Śmiejemy się z Cracovii a powinniśmy z Siebie! Zgubić punkty z takim zespołem to jest dopiero wstyd! Niestety - straciliśmy na Kałuży 2 punkty, a Legia ograła Koszernych bez większego wysiłku! Legia gra dobrze i punktów łatwo nie gubi. Ciekawe jak jutro nasi kopacze? Będą się tłumaczyć zmęczeniem jeśli zgubią punkty w Białymstoku? Mam nadzieje że wyszarpią te 1-0 dla Nas
|
Derby to derby - rzadza sie swoimi prawami. Z Cracovia zawsze nam gralo sie ciezko, szczegolnie mecze "wyjazdowe". Wiec porownanie bez sensu