Śmiejemy się z Cracovii a powinniśmy z Siebie! Zgubić punkty z takim zespołem to jest dopiero wstyd! Niestety - straciliśmy na Kałuży 2 punkty, a Legia ograła Koszernych bez większego wysiłku! Legia gra dobrze i punktów łatwo nie gubi. Ciekawe jak pojutrze nasi kopacze? Będą się tłumaczyć zmęczeniem jeśli zgubią punkty w Białymstoku? Mam nadzieje że wyszarpią te 1-0 dla Nas
