Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1760
Stary 19.09.2008, 21:14
Cracovia powinna na kablu grać, prawie wypełniliby stadion po brzegi.

Śląsk zagrał bardzo dobrze i wg. mnie zasłużenie wygrał w Zabrzu. Górnik kompletnie rozbity, ciekawe co Heniu tam pokaże......
Odpowiedz cytując