|
Ja pie... Dlaczego Gizu, dlaczego? Zawsze nie trafia, to jak mogłem załapać trzy punkty w typerze to oczywiście trafił. Z takim to nigdy nie trafisz :/ .
Druga sprawa, jak ktoś myslał, że Kasperczak zrobi w Zabrzu odrazu wynik, to był mocno naiwny. Z drugiej strony, ja twierdzę, że na pochyłe drzewo to i Salomon nie naleje, a Górnik to bardzo pochyłe i garbate drzewo...
|