Wyświetl pojedynczy post
kiju.ts
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1753
Stary 19.09.2008, 21:01
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Teksty np. ''Panie Januszu wyślij Stefana do buszu'' naprawde żenujące...
wlasnie o to chcialem pytac
co to Pasiaki znowu nie wymysla..

brawo dla Gizy to musiał być dla niego ciężki gol
stał się katem swoich bylych kolegow.

a kibice go jeszcze pozdrawiają.

BRAWO ŚLĄSK WROCŁAW !!!
Odpowiedz cytując