WislakWiDoK napisał(a):

|
Teksty np. ''Panie Januszu wyślij Stefana do buszu'' naprawde żenujące...
|
wlasnie o to chcialem pytac
co to Pasiaki znowu nie wymysla..
brawo dla Gizy to musiał być dla niego ciężki gol
stał się katem swoich bylych kolegow.
a kibice go jeszcze pozdrawiają.
BRAWO ŚLĄSK WROCŁAW !!!