leyzer87 napisał(a):

|
Pytanie od technologicznego dyletanta. Mam nową komórkę z czymś co się nazywa Bluetooth. Podobno można tym czymś przesyłać pliki z komputera. Jak się to robi? Czy potrzebuję do tego jakichś programików komputerowych, czy innych dupereli?
|
Jeśli komputer nie ma wbudowanego Bluetootha to musisz kupić sobie taką kostke z wtyczką USB to kosztuje chyba 30zł.