Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2451
Stary 19.09.2008, 20:45
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie od technologicznego dyletanta. Mam nową komórkę z czymś co się nazywa Bluetooth. Podobno można tym czymś przesyłać pliki z komputera. Jak się to robi? Czy potrzebuję do tego jakichś programików komputerowych, czy innych dupereli?
Jeśli komputer nie ma wbudowanego Bluetootha to musisz kupić sobie taką kostke z wtyczką USB to kosztuje chyba 30zł.
Odpowiedz cytując