Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
trelasik
Member
Od: 08.2008
Offline
#
2448
19.09.2008, 20:24
Dlaczego na zdjęciach z Totenhamu nie ma zadnych wiślackich flag
thx
trelasik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do trelasik
Znajdź inne posty napisane przez trelasik