Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1742
Stary 19.09.2008, 20:16
Nie wypisujcie bzdur, że kibicujecie temu pomiotowi z kałuży ! Raczej zajmijmy się naszymi grajkami i zadajmy sobie pytanie dlaczego nie wygrali z takimi kołkami ? Dlaczego nie wygrali z Amicą ? Tu jest problem. Jak narazie to chyba 4 porażka pod rząd w derby (remis z nimi to porazka, chyba, że ktos myśli inaczej) w PE z Piastem, z Amicą i Totenhamem.
Odpowiedz cytując