Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1186
Stary 19.09.2008, 20:12
studio ubawił:
Cytat:
To zeby nie bylo Ci wesolo to dopisze: Cracovia tez reprezentuje Krakow :]
To włącz sobie canal+ i pstryknij na mecz tych "reprezentantów" z Legią. Może zrozumiesz.
Chyba, że uznamy , że Warta też reprezentuje Poznań
Odpowiedz cytując