Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1740
Stary 19.09.2008, 20:08
Pierwszy raz w historii kibicuje ickom a wyglada ze znow przerzna.Szkoda, bo wygrana to zawsze 3 pkt mniej dla Legii ,no i pewnosc ze 'doktor' zostanie ,a tak to cholera wi
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując