Cytat:
eee widzę że frekwencja dopisała na Cracovii
|
Eeeee chyba nie chcecie powiedzeć, że najwierniejsi z wiernych kibiców polskiej ligi nie przyszli na stadion dopingować swoja uuuukkkkoooochaną druzyne tylko dlatego, ze siąpi deszczyk ?
Musiało ich zatrzymać coś ważnego ! Zresztą takich "światowych" i znający się na piłce kibiców byle Legia nie ściągnie na trybunę
