Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1739
Stary 19.09.2008, 20:00
Cytat:
eee widzę że frekwencja dopisała na Cracovii
Eeeee chyba nie chcecie powiedzeć, że najwierniejsi z wiernych kibiców polskiej ligi nie przyszli na stadion dopingować swoja uuuukkkkoooochaną druzyne tylko dlatego, ze siąpi deszczyk ?

Musiało ich zatrzymać coś ważnego ! Zresztą takich "światowych" i znający się na piłce kibiców byle Legia nie ściągnie na trybunę
Odpowiedz cytując