Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1732
Stary 19.09.2008, 19:23
mic napisał(a):Wyświetl post
Czemu w Cracovii gra Cabaj ? Nie powinien pauzowac za czerwona kartke ?

11 min i zaczeli swoj hymn
Jaką kartkę? Cabaj w ostatnim meczu z Ruchem zdecydował się na inną swoją specjalność - tym razem nie czerwona kartka, a podanie do napastnika rywali.
Odpowiedz cytując