mic napisał(a):

Czemu w Cracovii gra Cabaj ? Nie powinien pauzowac za czerwona kartke ?
11 min i zaczeli swoj hymn
|
Jaką kartkę? Cabaj w ostatnim meczu z Ruchem zdecydował się na inną swoją specjalność - tym razem nie czerwona kartka, a podanie do napastnika rywali.