Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
marcinarsenal
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
1731
19.09.2008, 19:22
piter116
napisał(a):
Czy oni w każdym meczu muszą nas pozdrawiac ?
to jest ten kompleks
to różni kibica Wisły od kibica cracovii, jeden Wisłę kocha drugi Wisły nienawidzi
A najgorsze jest to, że ja im kibicuje :/
Ostatnio edytowane przez marcinarsenal : 19.09.2008 o godz. 19:24.
Zbigniew Boniek - "
Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem.
"
Michel Platini
- "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem.
"
The Daily Mirror - "
Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85
marcinarsenal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinarsenal
Znajdź inne posty napisane przez marcinarsenal