Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 19.09.2008, 17:36
Bati_NS_TSW napisał(a):Wyświetl post
u mnie obydwa banglają nie wiem co z wami
u mnie bangla, ale nie wiem co taam jest smiesznego :/
Odpowiedz cytując