Temat
:
Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
Haidar
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
244
19.09.2008, 16:12
Tak tak, teraz kalambury, jestem ZA!
Albo szachy... Ale kalambury lepsze w sumie
Haidar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Haidar
Znajdź inne posty napisane przez Haidar