|
Lech dał ciała na własne życzenie, z cieniasami. Ale robienie z wpół rozpieprzonego Tottenhamu wielkiej drużyny, to też przesada. Wisła ma szanse, w zasadzie jest w zajebistej sytuacji, bo nic nie musi, a może. I jeśli jej się uda, to przynajmniej będzie kolejny jakiś tam 'sukces' polskiej piłki klubowej od paru lat. W ogóle tegoroczne puchary kilka 'sukcesów' nam dały, fajnie byłoby to potrzymać.
Co do ludzi plujących ze szcześcia na monitor, jak bramki strzelają helmuty, a potem wyżalających sie w tym wątku, że jak to Lechowi kibicować można, to niech sobie odpuszczą tą część forum. Skoro mają w dupie inne drużyny, to niech nie zaglądają o wątku o innych drużynach. Sobie oszczędzą nerwów, a i przy okazji wątku nie rozwalą.
|