Griszka30KR napisał(a):

|
Popatrz na druga bramke i sobie odpowiedz,czy nie powinien tego wypiąstkowac (jak pewnie w pierwszej fazie zamierzał),czy bez sensu cofac sie na powrót na linie bramkową.
|
Popatrz na to jak tam faulowany był Cleber gdyby sedzia stanoł na wysokosci zadania nie rozmawialibysmy o tej sytłacji ale skoro juz sie stało to piłka była uderzona z dosc bliskiej odległosci mocno wiec w 100 % winic go nie mozna choc pewnie dało by sie zrobic cos wiecej ale sie nie udało!