Wyświetl pojedynczy post
djpavelas
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3661
Stary 19.09.2008, 13:40
dokładnie ... Ajax wczoraj wygrał 3-1 na wyjeździe, a Feyenoord przegrał u siebie z Kalmar 0-1, swoją drogą Kalmar może być czarnym koniem tych rozgrywek, no ale to temat raczej nie do rozważań na forum Naszej Kochanej Wisełki
Odpowiedz cytując