Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
djpavelas
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
3661
19.09.2008, 13:40
dokładnie ... Ajax wczoraj wygrał 3-1 na wyjeździe, a Feyenoord przegrał u siebie z Kalmar 0-1, swoją drogą Kalmar może być czarnym koniem tych rozgrywek, no ale to temat raczej nie do rozważań na forum Naszej Kochanej Wisełki
djpavelas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djpavelas
Znajdź inne posty napisane przez djpavelas