Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
@lek
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: Za góraami, za lasami...
Offline
#
3656
19.09.2008, 12:56
Może ktoś podać w miarę dokładna liczbę kibiców Wisły z Krakowa w Londynie?
O-D-D-A-W-A-J---K-R-E-W---! =
>
WEJDŹ!
<=
@lek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do @lek
Odwiedź stronę domową użytkownika @lek!
Znajdź inne posty napisane przez @lek