Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3648
Stary 19.09.2008, 11:27
Na chłodno mogę powiedzieć, że znowu czuje ten sam niedosyt co po Beitarze i najbardziej co bym chciał to przyspieszyć czas o 2 tygodnie.
Odpowiedz cytując