Wyświetl pojedynczy post
noonelikeus
Banita
 
Od: 04.2008
Skąd: NH / Southampton

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3645
Stary 19.09.2008, 11:01
http://www.tottenhamhotspur.com/news...nts190908.html

Koguty szanują nasza grę, wypowiadają się w tonie bardzo ciężkiego rewanżu..

thechris napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie ta przyśpiewka oraz "gola strzelcie k... gola" to żenada i doping małomiasteczkowy. No ale cóż Londyn 8,2 mln Kraków 0,8 mln. Nie żeby doping Anglików mi imponował bo mam w d.. jak oni to robią ale repertuar pieśni z naszej strony przez te Q'rvy osobiście, delikatnie i dyplomatycznie mówiąc - nie przypadł mi do gustu.
thechris, a jak mielismy odpowiedziec na to?

Jak my darliśmy się "Wisła" oni w odpowiedzi próbowali nas zagłuszać ich śmiesznym "wankers" (obraźliwe wank - masturbować się) i jeszcze kilka np nieźle mnie wkur.ili tą piosenką..

"let me sing a song for u
let me sing a song for u...

u' re supporting fucking shit"

za to należało im sie lanie :/ a Ty jeszcze ich bronisz... Twoj wpis to żenada..
Odpowiedz cytując