http://www.tottenhamhotspur.com/news...nts190908.html
Koguty szanują nasza grę, wypowiadają się w tonie bardzo ciężkiego rewanżu..
thechris napisał(a):

|
Dla mnie ta przyśpiewka oraz "gola strzelcie k... gola" to żenada i doping małomiasteczkowy. No ale cóż Londyn 8,2 mln Kraków 0,8 mln. Nie żeby doping Anglików mi imponował bo mam w d.. jak oni to robią ale repertuar pieśni z naszej strony przez te Q'rvy osobiście, delikatnie i dyplomatycznie mówiąc - nie przypadł mi do gustu.
|
thechris, a jak mielismy odpowiedziec na to?
Jak my darliśmy się "Wisła" oni w odpowiedzi próbowali nas zagłuszać ich śmiesznym "wankers" (obraźliwe
wank - masturbować się) i jeszcze kilka np nieźle mnie wkur.ili tą piosenką..
"let me sing a song for u
let me sing a song for u...
u' re supporting fucking shit"
za to należało im sie lanie :/ a Ty jeszcze ich bronisz... Twoj wpis to żenada..