Blat Wywiad napisał(a):

Kilka impresji na zimno po meczu
- doping rewelacja
- najlepsza przyśpiewka "coście tak cicho, hej k...y coście tak cicho"
|
Dla mnie ta przyśpiewka oraz "gola strzelcie k... gola" to żenada i doping małomiasteczkowy. No ale cóż Londyn 8,2 mln Kraków 0,8 mln. Nie żeby doping Anglików mi imponował bo mam w d.. jak oni to robią ale repertuar pieśni z naszej strony przez te Q'rvy osobiście, delikatnie i dyplomatycznie mówiąc - nie przypadł mi do gustu.