Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
www.rallyonline.prv.pl
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Wadowice 100% Wisła
Offline
#
3643
19.09.2008, 10:45
heh niech się boją bo w krakowie będzie GŁOŚNOOOOOOO!!!
www.rallyonline.prv.pl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do www.rallyonline.prv.pl
Znajdź inne posty napisane przez www.rallyonline.prv.pl