|
Nie wiem czy jakbyśmy nie grali z Austrią to nie wypadlibyśmy podobnie żałośnie. W najbliższym meczu Amica pewnie zgubi punkty z Piastem a my się będziemy męczyć z Jagą. Później coś wygramy, może awansujemy do PUEFA to ligę szlag trafi,bo nie będzie kim grać. Tak źle i tak niedobrze. A co do klasy naszych zespołów....Europa nam uciekła. Juź nawet pleców ich nie widzimy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|