Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 19.09.2008, 10:18
najlepsze były mecze nr 1 i 5, bo zwycięstwo sie decydowało w ostatnich ruchach.
Jestem pewny ze przy 5min bym z Paulem przegrał, niemniej minut miałem 10i dlatego wygrałem 5 partię.

PS. w słowniku literaków nie ma słowa 'rzyg' i 'rzygamy', na szczescie nikomu z nas nie wpadło do głowy by takie coś sprawdzić...

co do następnej edycji, to jestem za ale dajmy sobie jakis czas na odpoczynek, co to za turniej jak następny jest za miesiac?
prestiż spada
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 19.09.2008 o godz. 10:25.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując