|
Pojedynek faktycznie był piękny. Dzięki wszystki za grę, gratuluję panu_premierowi.
Jeśli chodzi o kolejną edycję, to proponuję zrobić małą przerwę i wystartować z turniejem powiedzmy w grudniu, na święta. Wtedy większość ma sporo czasu, a i po świątecznym ucztowaniu miło spędzić czas na kilku partyjkach w wiślackim gronie.
|