Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 19.09.2008, 09:32
gratuluje. Czekam na następną edycję może dojdę do finału Po powyższych wynikach widzę, że pojedynek musiał być piękny. Gratuluje wszystkim tak naprawdę.
Odpowiedz cytując