Kilka impresji na zimno po meczu
- doping rewelacja
- najlepsza przyśpiewka "coście tak cicho, hej k...y coście tak cicho"

- to co grał Baszczu wczoraj to Liga Mistrzów! Dla mnie Cleber i Głowa mogą mu buty czyścić na pozycji stopera. W obecnej formie jest rewelacyjny. Przecina dosrodkowania, wyprzedza napastników, szybki, zdecydowany, pewny a przy tym (co jest przewagą nad Głowackim i Cleberem). Zwróćcie uwagę z jakimi firmami spotykał się Baszczu podczas swojej kariery: Real, Barcelona, Sevilla, Tottenham, Inter, Parma, Schalke, Porto. Gościu ma doświadczenie.
- o ile zaangażowania i walki nie można było odmówić o tyle na tle byków z Anglii taki Boguski, Jirsak, Małecki wyglądali marnie, niestety ale pod względem fizycznym Anglicy są w LM a my w lidze okręgowej.