Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1175
Stary 19.09.2008, 08:53
Bąk niech lepiej do Poznania nie przyjezdza, sedzia tez niech lepiej omija stolice wielkopolski, jak mozna nakazac bramkarzowi grac skoro leca zapalniczki w jego strone?

Fakt faktem, przespalismy 1 polowe, Smuda sie troche zagalopowal robiac zmiane w 91min przy 2:1 dla burakow, rewanz za dwa tygodnie, o komplet sie nie martwie. Kibice Austrii niech dzwonia do Zurychu dowiedziec sie skad ochrone wynajac w Poznaniu, bedzie goraco.

Co do Wisly, w pierwszej polowie fajny mecz, ale skoro ostatnia(?) druzyna angielskiej ligi wchodzi w obrone jak w maslo to co dopiero klub z czolowki?

Za dwa tygodnie beda naprawde dwa zajebiste mecze

Aha

Jak mozna byc patriota i cos o Polskosci mowic o klubach skoro w nich graja zagraniczni pilkarze?
Lech reprezentuje Poznan, Wisla reprezentuje Krakow, reprezentowanie Polski zostawmy reprezentacji
Odpowiedz cytując