Wyświetl pojedynczy post
Przemo12
Banita
 
Od: 04.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3622
Stary 19.09.2008, 08:35
widzialem ze w przerwie gostka wyprowadzili bo sie szarpał
ale czy nie wpuścili lub wyrzucili kogos bo kibicował Wisle?


jak w telewizji słychać było doping
angole głośniejsi
Odpowiedz cytując