Pavay napisał(a):

|
Czy ściągając gry na PS2 z internetu (torrenty) wystarczy tylko nagrać (nero) je na płytkę dvd czy trzeba je dodatkowo konwertować jakimś programem na obsługiwane formaty?
|
Jezeli sciagasz w formie obrazu to wystarczy tylko nagrac.
A, i musisz miec przerobiona PS2