Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2428
Stary 19.09.2008, 08:21
Pavay napisał(a):Wyświetl post
Czy ściągając gry na PS2 z internetu (torrenty) wystarczy tylko nagrać (nero) je na płytkę dvd czy trzeba je dodatkowo konwertować jakimś programem na obsługiwane formaty?
Jezeli sciagasz w formie obrazu to wystarczy tylko nagrac.

A, i musisz miec przerobiona PS2
Odpowiedz cytując