www.rallyonline.prv.pl napisał(a):

Wg mnie najlepszy na boisku by Singlar- praktycznie zero strat i swietne przetrzymywanie pilki. Super zagral raz fajnie "machnął" lenona swietny mecz slowaka. Dobrze gral Boguski ii Paweł Brożek. Najslabiej ii typowo "po polsku" niestety marek zieńczuk... szkoda bo po nim nalezaloby oczekiwać dużo dużo więcej
Ogolnie dobry mecz zagralismy. Rewanż w Krakowie wiec jest bardzo duza szansa awansu zwlaszcza ze nawiązalismy rowną walke z TT aa dodatkowo momentami potrafilismy narzucic swoj stylk gry na boisku rywala.
Jestem pelen optymizmu przed rewanzem
|
Też uważam że Singlar to najlepszy gracz na boisku. Świetny transfer. Jak narazi facet w każdym meczu bez zarzutu. Nie daję się kręcić na boku jak Baszczu.
Jeszcze wyróżnię Sobola- klasa!! oraz Diaz'a. Chłopak gra odważnie zdarzają się głupie straty ale bardzo dużo widzi. Jednak za wolny na obrońce.