Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1174
Stary 18.09.2008, 23:52
proponuje, żeby każdą dyskusję na temat kibicowania/niekibicowania innym drużynom w EP, kończyć banem.
po KAŻDYM meczu Polskiej drużyny zaczyna się ten sam temat, a jedna strona, drugiej nie przekona i tak w koło macieja, aż do usrania.

brawo Wisła, brawo Lech, za dwa tygodnie oboje powalczą o awans, bo szanse są.
Odpowiedz cytując