|
proponuje, żeby każdą dyskusję na temat kibicowania/niekibicowania innym drużynom w EP, kończyć banem.
po KAŻDYM meczu Polskiej drużyny zaczyna się ten sam temat, a jedna strona, drugiej nie przekona i tak w koło macieja, aż do usrania.
brawo Wisła, brawo Lech, za dwa tygodnie oboje powalczą o awans, bo szanse są.
|