|
Lech zagral dno. 2:1 to najnizszy wymiar kary. Dodstane kontre u siebie i bedzie po zawodach jak w Austria z Legia. Patriotyzm czy nie ale trzeba byc krotkowidzem, zeby nie rozumiec, ze silny Lech i pozostale druzyny sa warunkiem koneicznym aby Wisla byla rowniez silna.
|