Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1171
Stary 18.09.2008, 23:16
Komentowanie po meczu czy nawet w trakcie , ale z umiarem , to rozumiem .
Jednak emocjonowanie się każdą bramką , strzałem , faulem czy kij wie czym , bez przesady
Zlejcie Lecha ciepłym moczem i tyle
Zbyt dużo emocji w stosunku do jednego zespołu może przerodzić się w kompleksy a to szanującemu się kibicowi Wisły nie przystoi w stosunku do jakiejkolwiek polskiej drużyny .
Amen.

Kwestie czy należy kibicować jakiejś drużynie bo jest z Polski czy nie , to już zupełnie inna dyskusja i ja zajmuje stanowiska zupełnie dwóch różnych płaszczyzn piłki klubowej i piłki reprezentacyjnej .
Nie czuje żadnego patriotycznego obowiązku kibicowania Legii , Lechowi czy innym drużyną z polski w europejskich pucharach i dobrze mi z tym
Odpowiedz cytując