Temat
:
Ranking krajowy,Ranking klubowy 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
301
18.09.2008, 23:14
Szkoda rowniez ze zadne punkciki nie zasilą naszego krajowego rankingu. Nie ukrywam, liczylem ze z dwoch naszych ekip ktoras choć ten 1 pkt dolozy. Stalo sie inaczej, ale szansa na 4pkt u siebie calkiem realna.
AZS_Lublin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AZS_Lublin
Znajdź inne posty napisane przez AZS_Lublin