Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 18.09.2008, 23:14
Szkoda rowniez ze zadne punkciki nie zasilą naszego krajowego rankingu. Nie ukrywam, liczylem ze z dwoch naszych ekip ktoras choć ten 1 pkt dolozy. Stalo sie inaczej, ale szansa na 4pkt u siebie calkiem realna.