sq napisał(a):

grała Wisła
grał Lech
ale dla niektórych "Polaków" grała Austria Wiedeń i Tottenham Londyn
pojmujesz znaczenie patriotyzmu?
|
W swoim pierwszym poście mnie zacytowałeś:
Kamson napisał(a):

Czy tylko mnie się wydaje, że komentator jest kibicem kuchenkorza? Mają piłke na połowie boiska a ten erekcji dostaje 
edit; wie ktoś ilu poznaniaków pojechało?
|
I co tu jest kvrwa niby "anty-polskiego"?
Patriotyzm? Prosze:
Cytat:
|
Patriotyzm – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar. To stawianie dobra ojczyzny ponad własne. [...]
|
Amica Poznań to nie moja ojczyzna, nie reprezentuje mojej ojczyzny tylko siebie i dlatego mam ją głeboko w dupie.
Tylko Wisła.