Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1164
Stary 18.09.2008, 22:43
sq napisał(a):Wyświetl post
grała Wisła
grał Lech
ale dla niektórych "Polaków" grała Austria Wiedeń i Tottenham Londyn

pojmujesz znaczenie patriotyzmu?

W swoim pierwszym poście mnie zacytowałeś:
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko mnie się wydaje, że komentator jest kibicem kuchenkorza? Mają piłke na połowie boiska a ten erekcji dostaje

edit; wie ktoś ilu poznaniaków pojechało?
I co tu jest kvrwa niby "anty-polskiego"?

Patriotyzm? Prosze:
Cytat:
Patriotyzm – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar. To stawianie dobra ojczyzny ponad własne. [...]
Amica Poznań to nie moja ojczyzna, nie reprezentuje mojej ojczyzny tylko siebie i dlatego mam ją głeboko w dupie.
Tylko Wisła.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując