Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1163
Stary 18.09.2008, 22:38
Smuda przegrał nam mecz. Lewonożny Stilic z prawej, prawonożni Wojtkowiak i Lewy z lewej. Plus rozpieprzona obrona. A wystarczyło zagrać takim ustawieniem jak z Wisłą. Fak!
A ta Austria słaba..Acimovic plus murzyn z ataku, i długo, długo nic.. Mam nadzieję, że jednak w Poznaniu nasi wygrają.

edit: A czemu naszych nie było słychać? Pierwsza polowa szła z przekazu austryjackiego, z wyciszonym komentatorem, druga natomiast z międzynarodowego, i wtedy juz nasi kibice byli dobrze slyszalni.

a Wisła ok, powalczyła ze Spursami i chwała im za to, szkoda że remisu nie dociągneła.
Ostatnio edytowane przez skttrbrain : 18.09.2008 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując