Nie no, niektórych chłopaków chyba troszkę emocje poniosły... Obejrzałem tą kopaninę Tramwajorza bez zbytniej wczuwki, ale w moim przypadku nie było mowy o kibicowaniu Austriakom. Choć myślę, że w Poznaniu też znalazło się wielu takich, co zaklinali TT żeby nam coś wbili. Ot, polska mentalność
