Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1161
Stary 18.09.2008, 22:37
czy ty naprawde nie potrafisz zrozumiec,ze nie kibicujemy Lechowi? co to za roznica czy puchar uefa czy liga? licza sie zwyciestwa Wisły reszta niech przegrywa.
Odpowiedz cytując