Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3561
Stary 18.09.2008, 22:30
2-1 z Tottenhamem który remisuje z Chelseą to nie do końca dobrze?
ja cież pieprzę, ale Wy jesteście malkomentami. z Amicą 1-4 to katastrofa, teraz z TT prawie jak równy z równym i wynik w sumię sprawiedliwy.
To że oni zajmują ostatnie miejsce i to że Modric jest kontuzjowany to tak na prawdę nic nie znaczy (mają lekki kryzys owszem, ale my też go mieliśmy i mamy (?). poza tym liga Angielska a Polska to dwa różne światy) bo prawda jest taka że Tottenham powinien nas pokonać z 3-0 przynajmniej (mowa nie z perspektywy przebiegu meczu ale taka marka jak Tottenhamem powinna na chodzonego wygrać z "taką" Wisłą.) I tak jak ktoś napisał wcześniej rezerwy Tottenhamu mogły by powalczyć o mistrzostwo Polski więc trochę pokory życze, bo zamiast się cieszyć że Wisła znów pokazała w europie że potrafi to marudzicie i marudzicie.. Beitar, Barcelona, teraz Tottenham. Ekipy powoli nabierają do nas respectu, przecież mina trenera Tottenhamu i miny kibiców Tottenhamu po meczu mówiły wszystko.. dla nich to mega porażka i tak na prawdę teraz będą lekko posrani przed meczem z nami. i nie zapomnicjie że graliśmy na WYJEŻDZIE!
WSZYSCY NA STADION I PIEEEEEKŁO!!

wy mnie czasami szokujcie.. kto by pare lat temu pomyślał że Wisła będzie jak równy z równym grać z taką Barceloną (u siebie) czy Tottenhamem (wyjazd) .. jest pięknie, ale niektórzy tego nie doceniają i znów będą szukać kozła ofiarnego.

Szacunek dla kibiców za wsparcie dla PAWEŁKA i podarowanie mu szalika WISŁY po meczu!
Ostatnio edytowane przez CH. : 18.09.2008 o godz. 22:34.
Odpowiedz cytując