Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3557
Stary 18.09.2008, 22:28
A dla mnie to Cantoro jest nie do zastapienia w takich meczach jak z Anglikami. Nie odbijał sie od nich jak reszta, mial sporo przechwytow i kilka dobrych podan. To samo Sobolewski.
Nadzieje trzeba tez widziec w tym, ze TT ma teraz chyba najintensywniejszy moment sezonu, nie wiem ile oni w tym okresie miedzy meczami grają, ale chyba sporo (4 ? 5 meczow? )
Odpowiedz cytując